Automatyczne instalowanie podstawowych programów Windows

Automatyczne instalowanie podstawowych programów Windows

Ponowne instalowanie programów to jedna z czynności która uprzykrza nam reinstalację systemu Windows.

Większość użytkowników ma swój zestaw sprawdzonych aplikacji które są instalowane jako pierwsze. Ściąganie i instalowanie ich pojedynczo bywa dość mozolną czynnością. Oczywiście najlepszym sposobem jest posiadanie backupu całego systemu gotowego do pracy ale nie każdy użytkownik dba o takie rzeczy.

Możemy ten proces usprawnić z pomocą portalu Ninite.com

dell

 

Jego obsługa jest bardzo prosta zaznaczamy wybrane przez nas aplikację klikamy przycisk „Get Your Ninite” poniżej listy aplikacji .

screenshot_5

 

Po chwili otworzy się okno pobierania instalatora który po uruchomieniu pobiera i instaluje wybrane aplikacje.

Instalator nie wymaga żadnej rejestracji ani nie instaluje sam żadnych dodatkowych programów.  Większość aplikacji instaluje się w wersji językowej naszego systemu (Jeśli jest dostępna ) np Polski.

 

 

Serwisant laptopów i komputerów od 2009r. Praca w lappoint24 to dla mnie połączenie pasji i pracy w której spełniam się rozwiązując problemy naszych klientów . Od lat jestem związany z branżą IT w wolnym czasie staram się rozwijać swoje umiejętności nie tylko związane z komputerami ale też filozofia , SEO , rozwój osobisty, fotografia i filmowanie. Stawiam też na sport moją pasją jest również Bieganie , Rower i Siłownia.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*