Czarny Piątek z Lappoint24

Czarny Piątek z Lappoint24

 

 Przynosząc sprzęt lub zgłaszając usterkę w dniach od 23 do 25 Listopada 2017 otrzymasz zniżkę na nasze najbardziej popularne usługi.

Usługi związane z systemem czyli wszelkie formaty / instalacje / naprawy błędów / usuwanie wirusów w ten weekend za jedyne 50 zł

Usługa czyszczenia i konserwacji układu chłodzenia / wymiana pasty termo-przewodzącej / wymiana termo-padów  / usunięcie kurzu i zabrudzeń tylko 70 zł

Standardowa cena to 100-120 zł

Aby skorzystać z promocji należy dostarczyć sprzęt w czasie jej trwania lub zgłosić usterkę przez formularz  ( Czas na dostarczenie zgłoszonego do naprawy sprzętu wynosi 7 dni )

Dodatkowo nasz serwisowy standard czyli

-dokładny test stanu dysku twardego

-test temperatur i stabilności pracy pod obciążeniem

Formularz zgłoszenia w promocji ” Czarny Piątek”

 

Zapraszamy

 

Serwisant laptopów i komputerów od 2009r. Praca w lappoint24 to dla mnie połączenie pasji i pracy w której spełniam się rozwiązując problemy naszych klientów . Od lat jestem związany z branżą IT w wolnym czasie staram się rozwijać swoje umiejętności nie tylko związane z komputerami ale też filozofia , SEO , rozwój osobisty, fotografia i filmowanie. Stawiam też na sport moją pasją jest również Bieganie , Rower i Siłownia.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*