Polecane laptopy

Polecane laptopy Styczeń Luty 2022

Sytuacja na rynku laptopów na szczęście nie jest tak zła jak dostępność i ceny kart graficznych lub konsol. Kiedyś mało opłacalne laptopy Gamingowe dziś są bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli mamy około 4 tyś zł na sprzęt do gier. Jeśli chodzi o pracę dziś nawet tańsze modele w zupełności spełniają nasze potrzeby.

Poniżej przedstawiamy kilka modeli wartych uwagi podzielone wedle zastosowań.

Lenovo IdeaPad 3i-15 Cena od 2149 zł

Nauka , praca biurowa, uniwersalny

Procesor i3 11 generacji w zupełności wystarcza do typowej biurowej pracy, rozrywki oraz prostych gier typu League of Legends. Niska waga 1,65 kg przyzwoity czas pracy na baterii, klawiatura numeryczna, matowy ekran.

Link do pełnego opisu

Laptop biznesowy Dell Vostro 3510 3149 zł

Dell vostro 3510 to znana linia laptopów biznesowych cechuje się solidnym wykonaniem i podwyższoną wytrzymałością obudowy. W cenie 3149 zł otrzymujemy 16GB pamięci ram oraz dysk SSD 256 GB który możemy rozszerzyć o dodatkowy dysk 2,5 cala SSD np 1000GB za 250 zł jeśli większa ilość miejsca będzie nam potrzebna.

Link do pełnego opisu

Dell Inspiron G15 Ryzen 5 4199zł

Gry, montaż wideo, wymagające oprogramowanie (autocad, photoshop itp)

Najtańszy laptop do gier warty polecenia jest dla mnie niespodzianką bo nie sądziłem że uda się nam kupić laptopa marki DELL która zazwyczaj jest nieco droższa niż konkurencja. Jenak ta różnica jest jak najbardziej zasadna ponieważ cechują się one świetnym wykonaniem. W tym przypadku cena nie ostaje do konkurencji

Tu nie ma miejsca na kompromisy NVIDIA GeForce RTX 3050 w połączeniu z 6 rdzeniowym procesorem AMD Ryzen 5 zapewni nam świetną wydajność w grach oraz pozwoli na wydajną pracę dla bardziej wymagających użytkowników.

Link do pełnego opisu

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *